o nas

usługi księgowe

doradztwo

współpraca

klienci

kontakt

english version

Wychodzimy z założenia, że działając na rzecz naszych klientów pracujemy również na nasz własny sukces, stąd chęć doradzania przy podejmowaniu codziennych decyzji biznesowych.

Zachęcamy do kontaktu już w fazie planowania przyszłej działalności - to właśnie przy rozpoczęciu działalności musimy podać szereg parametrów podatkowo-księgowych, które mają potem znaczenia dla efektywności firmy. Dlatego też oferujemy naszym przyszłym klientom możliwość uzyskania darmowej porady w tym zakresie oraz profesjonalną pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności. 

W ramach codziennej działalności współpracujemy ze specjalistami z wielu rożnych dziedzin, którzy mogą pomóc naszym klientom w rozwiązaniu różnorodnych problemów, począwszy od prawa, finansów czy ubezpieczeń, poprzez nawiązanie szerokich kontaktów handlowych i świadczenie podstawowych usług, a skończywszy szczegółowych analizach czy zaplanowaniu rozbudowanej strategii marketingowo-reklamowej.

Ze względu na nasze wykształcenie i doświadczenie w projektach eksperckich i szkoleniowych my sami również staramy się wspomagać klientów w podejmowaniu decyzji kluczowych dla ich dalszego rozwoju. Na większość drobnych pytań odpowiemy w ramach codziennych kontaktów z klientem, zaś bardziej złożone i czasochłonne zadania wykonamy w ramach usług dodatkowych.

Zachęcamy do współpracy - Acontis Sp. z o.o.

partnerzy

 

 

 

 

 

kontakt

© Acontis Sp. z o.o. 

Warszawa 2012

nota prawna