o nas

usługi księgowe

doradztwo

współpraca

klienci

kontakt

english version

NOTA PRAWNA

Serwis internetowy publikowany pod adresem http://www.acontis.pl jest własnością wydawcy - firmy Acontis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ceramicznej 5 lok. 5U, 03-126 Warszawa.

Wszelkie treści zamieszczone w serwisie są wynikiem prac własnych i stanowią własność wydawcy. Jakiekolwiek kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu jest możliwe wyłącznie za zgodą wydawcy.

Osoby trzecie mają prawo używać jedynie adresu internetowego serwisu w publikacjach własnych w tym w publikacjach internetowych jako aktywnego linku do serwisu, jednak zabrania się umieszczania linku na stronach zawierających treści nielegalne i zabronione prawem.

Informacje zamieszczone w serwisie są zgodne z aktualnie obowiązującym porządkiem prawnym, jednak nie stanowią one jakichkolwiek wiążących interpretacji prawnych i tym samym nie mogą być wykorzystane jako podstawa do roszczeń wobec Wydawcy lub osób trzecich.

Jednocześnie informujemy, że przesyłanie niezamawianych treści na adresy mailowe wydawcy może być zgłoszone do odpowiednich firm i instytucji, podobnie jak wysyłanie niezamawianych produktów pocztą tradycyjną może spowodować niekorzystne konsekwencje prawne i finansowe dla wysyłającego.

Acontis Sp. z o.o.

partnerzy

 

 

 

 

 

kontakt

© Acontis Sp. z o.o. 

Warszawa 2012

nota prawna