o nas

usługi księgowe

doradztwo

współpraca

klienci

kontakt

english version

Oferowane przez nas usługi obejmują wszystkie warianty prowadzenia księgowości (księga handlowa czyli tzw. pełna księgowość, podatkowa księga przychodów i rozchodów oraz ryczałt od przychodów ewidencjonowanych), a także towarzyszące im usługi kadrowe, płacowe i inne obowiązki nakładane urzędowe na naszych klientów.

Z uwagi na wiele różnych wariantów wycena usługi dostosowana jest do charakterystyki każdego klienta, a jej szczegóły zawarte są zawsze w umowie. Proponujemy kompleksową obsługę w niewygórowanej cenie, co pozwala klientowi zdjąć z siebie szereg obowiązków formalno-prawnych, a przede wszystkim uniknąć związanych z nimi problemów. Wycena opiera się na stałej opłacie miesięcznej, nie zawiera żadnych ukrytych opłat i obejmuje wszystkie usługi w danym okresie, także takie, które wymagane są na zakończenie roku podatkowego. Aby bliżej poznać standard naszej usługi proszę zapoznać się z zakładką współpraca.

Zwracamy też szczególną uwagę na początek współpracy - w trosce o przyszłość naszych klientów już w fazie planowania biznesu oferujemy darmowe porady jak założyć własną firmę. Pozwala to uniknąć wielu niefortunnych kroków, podejmowanych często przez początkujących przedsiębiorców, poruszających się w gąszczu przepisów prawno-podatkowych.

Zachęcamy do współpracy - Acontis Sp. z o.o.

partnerzy

 

 

 

 

 

kontakt

© Acontis Sp. z o.o. 

Warszawa 2012

nota prawna