o nas

usługi księgowe

doradztwo

współpraca

klienci

kontakt

english version

Stosując się do wymogów prawno-podatkowych staramy się zachować stały rytm pracy z klientem w każdym miesiącu lub kwartale. 

Na początku każdego miesiąca przesyłamy wszystkim informacje dotyczące zapłaty składek ZUS. Następnie, ok. 10 dnia każdego miesiąca odbieramy od klientów dokumenty księgowe w ich siedzibach lub w innym wskazanym miejscu. Zapraszamy też oczywiście do naszego biura na warszawskim osiedlu Tarchomin.

Na zarejestrowanie dokumentów w systemie księgowym potrzebujemy kilku dni roboczych, po czym przesyłamy klientowi informacje o wysokości zobowiązań podatkowych oraz sposobie i terminie ich zapłaty. 

Z większością klientów działamy na podstawie upoważnień, udzielonych w celu reprezentowania ich przed ZUS-em i urzędem skarbowym, a przede wszystkim wysyłania w ich imieniu deklaracji elektronicznych. Mimo to klient ma pełną kontrolę nad naszą pracą, bowiem wszelkie urzędy wysyłają korespondencję na jego adres.

Po wysłaniu wszystkich niezbędnych dokumentów wystawiamy fakturę za wykonane usługi księgowe. Preferujemy kontakty mailowe i telefoniczne – pozwala nam to skuteczniej i szybciej przekazać każdą informację.

Zapraszamy do współpracy - Acontis Sp. z o.o.

partnerzy

 

 

 

 

 

kontakt

© Acontis Sp. z o.o. 

Warszawa 2012

nota prawna